Black Mask hakkında genel değerlendirme ve yorumlar

Kullanımının basitliği ve etkililiği nedeniyle her geçen gün popülaritesi artan bu maske hakkındaki değerlendirmeler ve yorumlar internetin her yerine yayılmış durumda. Haydi, Black Mask denilen bu ürünün ne olduğunu ve neden herkes tarafından bu kadar beğenildiğini araştıralım. Görünen o ki, güzel cilde sahip olmak her genç kızın yapabileceği bir şey ve bunun için boş vaktinin tamamını güzellik salonlarında geçirmesine ve nemlendiriciler ve besleyici çözümler için çılgın gibi para harcamasına gerek yok.

Black Mask nedir?

Bu, yüzdeki kusurları ilk ve son kez yok etmeye yarayan evrensel bir çözümdür. Bu çözümü kullanarak aşağıdaki gibi cilt kusurlarını unutmanız mümkün olur:

 • Akne;
 • Sivilce;
 • Burun ve yüzdeki siyah noktalar.

Doğal bileşenlerden üretilmiştir dolayısıyla cilt açısından güvenlidir ve doğru kullanıldığı takdirde herhangi bir zarara sebep olmaz. Üretici firma, siyah noktalar için olan Black Mask ürününün mümkün olan derinlikte etki edebildiğini ve cilde bir zarar vermediğini vurgulamaktadır.

Güzel bir ciltten daha iyi ne olabilir? Bu maskeyi geliştirenler doğal güzelliği her bir cinsilatif tarafından erişilebilir yapmaya çalışmışlardır. Ürün doğal bileşenler tabanlıdır ve sadece ciltteki tahrişi, akneyi ve sivilceleri tedavi etmekle kalmaz aynı zamanda cildi nemlendirir, besler ve yüzünüzün cildini yeniden gençleştirir.

Böyle bir ürün sadece gençler değil bütün kadınlar için mükemmel bir çözümdür. Hormon seviyelerindeki dalgalanmalardan ve çeşitli cilt sorunlarından mustarip gençler, cilt lekelerine karşı Black Mask gibi bir kozmetik çözümün avantajlarını takdir edeceklerdir.

Black Mask nedir

Bu maskenin heyecan verici yanı nedir?

Pek çok ünlü kişi ve sağlık profesyoneli Black Mask ürününü kendi yüzlerinde denediler ve hakkında çeşitli vesilelerle sosyal medya gündeme getirdiler. Sıradan scrub ve yüz temizleme malzemelerine oranla Black Mask ürününün ciltteki siyah noktalar üzerindeki avantajları nelerdir?

Ürünün bazı kalite unsurları şunlardan oluşur:

 • Hiçbir tür kontraendikasyonu yoktur. Ciltteki siyah noktaları gideren maskenin içerdiği tüm bileşenler doğal ve güvenli olduğu sürece hassas cilde sahip kişiler dahi bu maskeyi kullanabilirler.
 • Ürünün içeriğinin tamamı doğaldır; cilt bakımının en ünlü markaları bile çok nadiren bu iddiada bulunabilirler.
 • Yüz maskesinin iki hafta düzenli uygulanması sonrasında olumlu etkileri görülmeye başlayacaktır ve cilt daha temiz ve güzel olacaktır.
 • Ciltteki tüm kusurları ve siyah noktaları gidermek amacıyla ürünün bileşenleri farklı amaçlara yönelik olarak aynı anda işlemeye başlar.
 • Uzun dönemli yüksek etki sağlar.
 • Rakiplerin aynı işi gören pahalı ürünlerine rağmen, siyah noktaları gideren Black Mask ürününün fiyatı uygundur.

Black Mask ürününün en temel faydalarından bir tanesi basitliği ve evrensel kullanım imkânıdır. Her türlü ve kalınlıkta cilde sahip her kadın bu ürünü kullanabilir. Maskeyi yüzünüze uyguladıktan sonra ev işlerinize devam edebilir, sosyal ağlarda vakit geçirebilir, manikür yapabilir veya TV seyredebilirsiniz. Siz dinlenirken maske çalışmaya devam eder ve cildinizi besleyici maddelerle güçlendirir.

Black Mask Bu maskenin heyecan verici yanı nedir

Black Mask nasıl kullanılır?

Bu ürünün azami etkiyi üretebilmesi için doğru kullanılması gerekir. Siyah noktaları giderici Black Mask ürününün kullanım şekli son derece basittir:

 • Black Mask ürününü temiz cilde uygulamalısınız. Bu nedenle, her türlü makyajı sildiğinizden emin olun. Yüzünüzü yumuşak bir havlu ile kurulayın ve birkaç dakika bekleyin. Ürünü yüzünüzde bulunan herhangi bir losyon veya toner üzerine uygulamaktan kaçınmalısınız. Bu tür şeyler sonuçlar üzerinde olumsuz etkiye neden olur.
 • Şimdi, yüzünüzdeki siyah noktaları giderecek olan Black Mask ürününü uygulayabilirsiniz. Uygulamayı dairesel hareketlerle yapmak ve göz ile göz çevrelerinden uzak durmak, saçınıza bulaştırmama dikkat etmek gerekir.
 • Ürünü yüzünüze uyguladıktan sonra kurumasını beklemelisiniz. Kuruması genellikle yarım saatten fazla sürmez. Ürünün kurumasını beklerken çok fazla hareket etmemeniz önerilir çünkü aksi takdirde sürdüğünüz tabaka zarar görebilir ve doğal kuruma süreci sekteye uğrayabilir.
 • Yarım saat sonra maskenin kurumasını takiben dikkatlice yüzünüzden çıkartın. Bunu yaparken tırnaklarınızla kazımayın veya parçalayarak çıkartmayın. Bu işlem sırasında cildinizde herhangi bir acı veya yanma hissi olmamalıdır.
 • Son aşama yüzün yıkanmasıdır çünkü yüzünüzde maskenin izleri veya küçük parçaları kalmış olabilir. Yüzünüzü yıkadıktan sonra tercih ettiğiniz veya en beğendiğiniz cilt bakım kremini yüzünüze sürebilirsiniz.

Bu işlemi her gün tekrarlayarak ve bir saatten fazla zaman harcamanıza ihtiyaç olmadan yüzünüzdeki bütün siyah noktalardan, sivilcelerden ve diğer kusurlardan kurtulmanız mümkün. Ayrıca daha yumuşak bir cilde sahip olursunuz ve cildiniz sağlıklı bir renge kavuşur.

Dikkat edilmesi gereken ana nokta maskenin uygulanmasında ve çıkartılmasında kuralların hepsine uymaktır. Bunu yapmadığınız durumda cildinize zarar verebilirsiniz ve bu üründen beklediğiniz güçlü etkiyi elde edemezsiniz. Yüzünüzden makyajınızı temizlemeyi ihmal ederseniz maske işe yaramıyor diye endişe etmenizin bir anlamı kalmaz. Çıkartırken sertleşmiş maskeyi çok sert hareketle çekmek cildin problemli kısmına zarar verebilir ve tahriş olabilir.

Maskeyi çıkartırken hareketleriniz yumuşak ve dikkatli olmalıdır. Bu işlemi daha güvenli bir şekilde yapabilmek için maskeyi aynaya bakarak çıkartabilirsiniz. Maske çıkartıldıktan sonra cildinize tonik uygulayabilir veya yüzünüzü çeşitli alkol içeren solüsyonlarla silebilirsiniz.

Özellikle maskenin çıkartılması aşamasında cildiniz çok hassas konumda olur ve cildin sağlıksız pullanmış yapısı yüzünden gözeneklerin temizlenmesi sırasında mikro hasar oluşabilir. Bu tür hareketler cildinizde düzeltilemez zararlara neden olabilir, cildinizi tahriş edebilir ve ciltte kızarıklık ve yanma hissi oluşturabilir. Bu maskeyi kullanırken uygulama kurallarını sıkı sıkıya takip etmelisiniz, dik başlılıkta bulunmamalısınız aksi halde siz ve güzelliğiniz karanlık yerlere gidebilir.

Black Mask nasıl kullanılır

Siyah noktaları yok eden maskenin içeriği nedir?

Toplamda, Black Mask yüz maskesi ürünü 11 bileşen içerir. Fakat en önemli üç anahtar bileşen şunlardır:

 • Bambu kömürü tozu: Bu madde yağlanmaya eğilimli cildi kurutarak fazlasını alır, kuruyan cilt hücreleri tuz formasyonunda hareket ederek gözenekleri temizler;
 • Buğday tomurcuğu bazlı hazırlanmış yağ: Bu madde sayesinde cilt beslenir, nemlenir ve yüzdeki küçük yaralar tamir olur. Gözenekler bu maddenin etkisi altında fark edilir derecede daralır ve yüz bölgesine kan dolaşımı artar. Bu yağ cildin yenilenme sürecini başlatır ve burada cildinin etkilenen alanlarındaki kızarıklıklar yok olur;
 • Cildi dezenfekte eder ve mantar bulaşmasını engeller. Maskenin bu fonksiyonu sayesinde yüzdeki kırışıklıklar düzleşir, çatlaklar ve diğer kusurlar daha az görünür hale gelir. İlave fonksiyon olarak görülebilecek diğer özellikler arasında kadınlar için önemli olan nemlendirme ve yeniden canlandırma etkileri yer alır.

Yukarıda listelenmiş bileşenlere ilave olarak, siyah noktaları yok eden Black Mask ürününün içeriğinde aşağıdakiler de bulunur:

 • Saf su;
 • Nebati gliserin;
 • Propilen glikol;
 • Kollajen;
 • Pantenol;
 • Parfüm.

Bu maddelerin tedavi edici ve kozmetik özellikleri yüz yılı aşkın süredir bilinmekte. Geçmişte vücut bakımı ürünlerinin bulunmaması nedeniyle kadınlar “kocakarı yöntemlerine” başvururlardı. Sivilce veya diğer cilt kusurlarını geçirmek için yüzlerini çeşitli bitkilerden oluşmuş solüsyonlarla ovalama yöntemini kullanırlardı.

Bugün bu işlemler çok daha kolay hale geldi ve artık bitkilerin şifa verici özelliklerinin analiz edilmesi gerekmiyor çünkü yapılacak hazırlıklarda ne miktarda ne kullanılacağı herkesçe biliniyor. Sizin tek yapmanız gereken güzelliğinizi vurgulamak ve cildinizdeki sorunlardan tamamen kurtulmak.

Black Mask yorumları

Black Mask ürününü sipariş etmiş ve kullanmış insanların yaptıkları yorumları internette bulmak günümüzde çok kolay. Bunlar arasında hem olumlu hem olumsuz, ürün hakkında en iyi bilgi veren yorumları, sizin de ürün hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilmeniz için derledik.

Dilara Hünkaroğlu 25 yaşında:

Black Mask yorumları

 

“Uzun süre Black Mask ürününün etkisine inanmadım. Siyah noktalar benim için hep problem olmuştur. Bu maskenin benim açımdan hiçbir faydası olmayacağını ve sadece reklamının çok iyi yapıldığını düşünüyordum. Ürünü denedikten sonra fikrimi değiştirdim. Müthiş bir etkisi var. Maskeyi çıkardıktan sonra sanki pahalı bir güzellik salonunda bir işlem uygulanmış gibi hissediyorum. Anneme doğum gününde bu maskeden hediye ettim ve şimdi birlikte kullanıyoruz. Ürünle ilgili tek olumsuz şey, piyasada çok fazla sahtesinin bulunması, onun için ürünün resmi temsilcisinden sipariş etmek en doğrusu, yoksa sahte ürünle kandırılabilirsiniz.”

Beyza 27 yaşında:

Black Mask

“En yakın arkadaşım doğum günümde bana bu maskeden hediye etti. Mesele şu ki benim ciddi cilt sorunum var. Gittiğim dermatoloğun tedavisi benim bir işime yaramadı. Bu ürünü bir ay kadar kullandım ve anında gözle görülür iyileşme elde ettim. Yüzümün rengi dengelendi, rahatsız edici akne tahrişi geçti ve gerçekten çok güzelleştim. Sonuç olarak elimde hep yeterince bulunması için birkaç paket birden satın aldım.”

Meşhur Black Mask nasıl edinilir?

Black Mask ürününü resmi temsilciden edinmek en doğrusudur. Bu sayede ürünün orijinal olduğundan ve cildinizde herhangi bir tahriş veya alerjiye neden olmayacağından emin olabilirsiniz. Piyasadan satın almanız durumunda sahtesi ile karşı karşıya gelebilir ve paranızı soka atmış olursunuz.

Düşük kaliteli kopya ürünün başka birine hediye olarak alınması o kişinin cildini bozabilir ve arkadaşınızdan olabilirsiniz. Sosyal ağlar üzerinde veya üçüncü taraf web sitelerinde ucuz alternatifler aramaya değmez.

Black Mask ürününün sonuçlarından etkilenen ünlüler de bu ürünü resmi temsilcisinden satın alıyorlar. Sahte ürün alarak kendinizi gereksiz riske sokmayın.

Resmi sitede, ürün, teslimat ve ödeme seçenekleri hakkında ihtiyacınız olan bütün bilgileri bulacaksınız. Siyah noktaları yok eden tek hakiki Black Mask fırsatından faydalanın ve her geçen gün daha muhteşem bir hale gelin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir