Charm Bra, son moda görünmez sütyen

CharmBra

Sonunda her kadının hayalini kurduğu görünmez sütyen üretildi. Fransız zarafeti Japon kalitesi ve teknolojisi ile birleşti ve ortaya Charm Bra çıktı! Fransız moda tasarımcıları ile Japon mühendislerin ortak çalışması ortaya bu ürünü çıkarttı.

Dünyanın dört bir yanında kızlar böyle bir silikon sütyen bekleyişindeydiler. Dik ve dolgun göğüs gerektiren pek çok kıyafet ve stil var ama sıradan sütyenin askıları ve kopçası bütün görüntüyü bozuyor. Charm Bra, hafif, görünmez, vücuda iyice yapışan, yeni kuşağın görünmez sütyen tercihidir.

Bu görünmez sütyen göğüslerinizi 1-2 cup büyük gösterir, göğüslere şekil verir ve kolayca baştan çıkarıcı bir yaka oluşturur.

Charm Bra’nın avantajları

Göğüs şekli ve bedeni

Göğüslerinizle ilgili her türlü şekil ve beden sorununuzu çözer. Göğüslerinizi 1-2 cup büyük gösterir.

Askısızdır

Kâbus olan askıları unutabilir ve omuzlarınızı açıkta bırakan, erkeklerin sizin için çıldırmalarını sağlayacak çekici elbisenize evet diyebilirsiniz.

CharmBra

Sinir bozucu kopça yok

Sizi rahatsız eden kopçalardan bıktığınızı biliyoruz, onun için bu ürünle kopçaları unutabilir ve en sevdiğiniz, en çekici elbisenizi giyebilirsiniz!

Herkese tek beden

Görünmez sütyenin büyük veya küçük göğüs fark etmeden herkese uygun tek bedeni vardır, dolayısıyla beden tespit etmek sorunu yoktur.

Siyah ve ten rengi

Sizin için en uygun olan renkteki Charm Bra sütyeni seçin, cildinizle uyumlu olacak giysi altında görünmeyen ten rengi veya siyah.

Dayanıklı sütyen

Üstün kaliteli Japon silikonundan üretilen Charm Bra sütyeni yıkaması kolaydır ve zaman içerisinde yapışkanlık özelliğini yitirmez.

Charm Bra ile en sevdiğiniz, gösterişli ve şuh kıyafetlerinizi giyebilirsiniz

CharmBra

Erkeğin gözünde kusursuz olmak her kadının hayalidir. Fakat çoğu zaman bazı saplantılarımız ve fiziksel özelliklerimiz buna mani olur, örneğin göğüslerimizin boyutu ve şekli gibi. Göğüs kusurlarının bazıları zahmetli ve rahatsız sütyenle çözülebilir ama bu genellikle hoş görünmez ve her kıyafet için uygun çözüm değildir.

Yaz sezonunda hafif ve omuzları açık bir kıyafet giymek istersiniz. Ama o sutyen askıları silikondan yapılmış olsa bile göze hiç hoş görünmez. Yazlık kıyafetleri için sutyen seçmek zor bir iştir. Piyasada pek çok görünmez sutyen ve silikon petler satılıyor ama bunların tasarımı çok başarılı değil ve Çin’de yapılmış ürünlerin kalitesi her zaman istenildiği gibi olmuyor.

Bir grup Japon bilim insanı Fransız modaevi Charm Bra ile bir araya gelerek kadın iç çamaşır moda dünyasında devrim niteliğinde sayılabilecek yeni bir ürün geliştirdiler ve geliştirdikleri bu ürünle görünmez Charm Bra sutyeni tercih eden binlerce kadının hayatını kolaylaştırdılar.

Bu sutyen hak ettiği üzere en üstün ödülleri kazandı: Onu kullanan müşterilerin yorumları. Çünkü benzerleri ile karşılaştırıldığında bu ürünün ciddi avantajları var:

 • Görünmez sütyenin kalitesi: Charm Bra Japon silikonu ve Fransız dokuması kullanarak üretilmiştir, dikişsizdir, en az 12 ay kullanılır ve üretici garantisi vardır.
 • Charm Bra – Sahte Ürünler: Özellikle internet üzerinde çok yaygın bulunan, düşük kaliteli sahte, Charm Bra’ya benzetilmiş ürünlere dikkat ediniz. Bunlardan birini satın aldığınız zaman muhtemelen hiç kullanamadan çöpe atacaksınızdır.
 • Sipariş ve Ödeme: Charm Bra sutyeni resmi web sitesinden sipariş edebilirsiniz ve ödemesini ürünü teslim alıp inceledikten sonra yapabilirsiniz.

Sutyenin Avantajları:

 • Yumuşak ve plastik, “vücutla bütünleşen” cup’lar
 • Hava almayı sağlayan delikler
 • Dikleştirici (push-up) özellikli cup’lar göğüslerinizi 1-2 kar daha büyük gösterir
 • Göğüslere şekil vermek ve dekolte için bağcıklar
 • Göğüslerin şeklini düzeltir
 • Uzun süre kullanım sağlayan cilde yapışma özelliği taşıyan alerjiye neden olmayan silikon
 • Bakımı kolay, dayanıklı
 • Hafiftir, sıkıştırma hissi vermez ve hareketlerinizi kısıtlamaz.
 • En açık elbiselerde bile belli olmaz, görülmez.

CharmBra

Kullanışlılığı sayesinde Charm Bra, görünmez kalırken ideal göğüs şekli yaratmanızda sizin en sadık yardımcısınız olacaktır. Beden seçimi çok kolaydır. Kendinize uygun bedeni belirlerken sadece cup bedeni (göğüs dolgunluğu) dikkate alınır. Temizlemesi kolaydır. Çıkardıktan sonra yüzeyini sabunlu suyla yıkayın ve koruyucu folyolarıyla beraber kurumaya bırakın.

Charm Bra, görünmez sütyen hakkında müşteri yorumları:

Kadın, girişimci

Tek bir sütyen modeli birçok modelin yerini alıyor. Eskiden silikon sütyen kullanıyordum ama ayarlanmıyordu. Online mağazada Charm Bra sütyeni görür göremez sipariş ettim. Benimkiler büyüklüğünde göğüsleri tutmaz sanıyordum ama yanılmışım, her şey yolunda.

Kadın, sekreter

CharmBra

Aliexpress üzerinden sipariş ettiğim Çin işi sütyenlerle karşılaştırıldığında çok önemli farklar var. 4 aydır kullanıyorum ve yapışkanlığı ilk günkü gibi. Kullandıktan sonra her defasında sabunla, elde soğuk suda yıkıyorum ve görüntüsünden ve renginden kaybetmiyor.

Kadın, banka yöneticisi

CharmBra

Bu sütyenin indirime girmesini bekliyordum. Amerika’dan sipariş edecektim ama cesaret edemedim. Türkiye’de satılmaya başlar başlamaz hemen 2 tane sipariş ettim, ten rengi ve siyah. İncecik bluz altında bile resmen görünmüyor ve ayrıca Charm Bra iki göğüs arasında çok hoş bir boşluk oluşturuyor.

Bu sütyeni nereden sipariş edebilirim?

Şu an itibarıyla Charm Bra sütyen %50 indirimde! Sipariş edebilmek için resmi web sitesine gitmek ve irtibat bilgilerini girmek lazım. Ardından bir satış temsilcisi arayarak siparişi doğruluyor. Güzel alışverişler!

One Comment on “Charm Bra, son moda görünmez sütyen”

 1. Ben bir tane sipariş ettim muhtemelen bir tane daha ederim. Benim en beğendiğim yanı yıkama derdi olmaması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir