Cildinizin geleceğini Dia Beauty Cosmetics ile daha iyiye dönüştürün!

DiaVita, çok amaçlı ürünlerle tanınan tamamı doğal, koruyucu ve hayvanlar üzerinde denenmemiş güzellik serisinin yan ürünlerini hedefleyen yeni bir cilt bakım serisi sunuyor: Dia Beauty. İki yıl süren kapsamlı araştırma ve geliştirme sonucunda firma, ekibinin istenen sonucu veren maddelerle bilimsel cilt bakım ürünü tasarlama uzmanlığının ve uluslararası marka yönetiminin, ışıltı ve güven aşılayan günlük bakım ve yaşlanmayı geciktirici gelişmiş ürünler serisi tasarlama uzmanlığının sonuçlarını elde etti.

Her bir DiaVita ürünü, markanın imzası Dia Beauty kapsamında kendine öz anahtar maddelerin karışımıyla formüle edilerek cilde daha iyi ve daha etkili nüfuz edecek şekilde piyasaya sunulur. Zeytinyağı, argan yağı, karite yağı ve dut özünün, omega-3 yağ asitleri, vitaminler ve pek çok diğer maddeyle birleşimi, cildinize kusursuz bir görünüm sağlar ve her yaşta günlük bakım ihtiyaçlarını karşılar.

Dia Beauty Cosmetics ürünlerinin temel avantajları nelerdir?

Dia Beauty Cosmetics Serisi – mükemmel cilt bakım çözümü. Dia Beauty ile cildinizin geleceğini daha iyiye doğru değiştirebilirsiniz. Kaliteli bileşenler, nebati ürünler ve özleri bilimle bir araya gelerek güzel ve daha sağlıklı görünüme sahip cildi öne çıkarır.

DiaVita tarafından üretilen Dia Beauty Cosmetics ürünlerini diğer kozmetik serilerinden daha iyi yapan nedir?

DiaVita, kullanabileceğiniz cilt bakım ürünlerinin en iyilerini kullandığınız garantisini verir. Firma, bilim ve doğanın en iyi yanlarını bir araya getirmeye kendini adamıştır. Dia Beauty markasının bir diğer harika avantajı da ürünlerin kendi başlarına bırakılmamasıdır. Her zaman DiaVita Distribütörlerinin mükemmel desteği ile birlikte sunulurlar. Distribütörler mükemmel beslenme tavsiyelerini ve aradığınız gerçek sonuçları sağlayacak doğru cilt bakım yöntemini bulmanıza yardımcı olurlar.

Dia Beauty ürün yelpazesine ne tür ürünler dâhil?

Dia Beauty Cosmetics Serisi koleksiyonu her tür cilt için aşağıdakileri içeren geniş bir ürün yelpazesinde oluşur:

  • №1 Dut Özü ve UVA & UVB Filtreli Besleyici Günlük Krem: Güneşe karşı koruma sağlayan mükemmel günlük bakım kremi çözümü;
  • №2 Kalıcı Gençlik 24-Saat Dut Özü Yüz Kremi: Yaşlanmayı yavaşlatıcı özeliğe sahip mükemmel günlük yüz kremi;
  • №3 Kalıcı Gençlik Chia Çekirdekli Göz Çevresi Kremi: Yaşınızı ele vermeyecek gözler için;
  • №4 Kakao Yenileyici Yüz Cilt Soyucu: Yumuşak ve parıldayan bir cilt için;
  • №5 Kivili Yüz Temizleme Jeli: Gerçekten temiz ve sağlıklı bir cilt için;
  • №6 Kivili Tazeleyici Yüz Buharı: Renklenme sorunu olmayan taze ve sağlıkla parıldayan bir cilt için;
  • №7 Kivili Misel Temizleme Suyu: Cilt temizliği ve nemlendirmesinde son nokta için.

Dia Beauty Cosmetics ürünleri nerede üretiliyor?

DiaVita ürünlerinin tamamı Avrupa birliği sınırları içerisinde üretilir ve dünya genelinde doğrudan size ulaşacak şekilde dağıtılır. Üretim sürecinin tamamı her bir aşamada çok sıkı kontrol altında tutulur. Ayrıca DiaVita hayvanlar üzerinde asla deney yapmayan bir şirkettir.

Dia Beauty Ürünleri hangi temel maddeleri içerir?

Her ürünün diavita.com internet sitesindeki kendi sayfasında ürünün içerdiği maddelerin listesi yer almaktadır. Dia Beauty ürünlerinin tamam doğal maddeler içerdiğini belirtmek gerekir:

Mulberry Extract

Dut Özü

İçeriğindeki vitamin kompleksi sayesinde cildi anında nemlendirir ve besle. Renklenme sorununa karşı ideal çözümdür.

Olive Oil

Zeytinyağı

Bol miktarda cildi nemlendiren, koruyan ve besleyen sağlıklı mono doymamış yağ ve antioksidan Vitamin E içerir.

Dầu ô liu

Argan Yağı

Antioksidan özellikler gösteren ve koruyucu özellikleriyle cilde faydalı olduğu tespit edilmiş doğal polifenoller içerir.

Axit Hyaluronic

Hiyalüronik Asit

Hiyalüronik asit cilde derinlemesine nüfuz eder ve cildin içindeki su depolarını doldurur.

Hạt Chia

Chia çekirdekleri

Cildin yenilenme sürecini tetikleyerek sürekli nemlendirme ve yaşlanmayı geciktirme etkisi gösterir.

Bơ cacao

Kakao Yağı

Cildi kurumaya karşı korur, cildin pul pul kalkmasını önleyerek yumuşak kalmasını sağlar, renklenmeye karşı mücadele eder ve cildi besler.

Sáp ong

Balmumu

Balmumu, kremin yumuşatıcı etkisini sağlar, kuru ciltler için çok sağlıklıdır. Derinlemesine nemlendirir, cilt yüzeyinde su geçirmez bir koruma oluşturur..

Chiết xuất Kiwi

Kivi Özü

Tazelik verir, renklenmeyle mücadele eder ve cilde sağlıklı bir parlama ve taze görünüm verir.

Dầu Babassu (cây cọ ở Braxin)

Babassu Yağı

Bu yağ, Amazon Yağmur Ormanları’nda yetişen Babassu ağacının meyvesinden elde edilir. Cildi nemlendirerek yumuşak, ipeksi ve pürüzsüz bir doku sağlama özelliği ile bilinir.

Dịch nhầy ốc sên

Salyangoz salgısı

Cildin yaşlanmasını yavaşlatır, ciltte oluşan derin çizgilerin, sivilcelerin ve lekelerin giderilmesine katkı sağlar.

Bơ hạt mỡ

Karite Yağı

Karite yağı Afrika’da yetişen Karite ağacından elde edilen doğal bir yağdır. Cildi kurumaya karşı korur, cildin esnekliğini geri kazandırır ve kuru cilt görünümünü iyileştirir.

Dia Beauty Hakkında Tüketici Yorumları

Khách hàng nói về Dia BeautyÜniversite yıllarında cildimde renklenme başladı. Mezun olup işe başladığımda renklenmeler iyice belirginleşmişti. Arkadaşım DiaVita’nın Dut Özü ve UVA & UVB filtreli Besleyici Günlük Kremini kullanmamı önerdi. Ve bir mucize oluştu! Cildimdeki renklenmeler azalmaya başladı. Bugün mükemmel, pırıl pırıl bir cilde sahibim ve çok mutluyum.

Khách hàng nói về Dia Beauty“Dia Beauty Cosmetics ürünlerini çok severim. Günlük rutinim, Kivili Yüz Temizleme Jeli, Kalıcı Gençlik 24-Saat Dut Özü Yüz Kremi ve Kalıcı Gençlik Chia Çekirdekli Göz Çevresi Kremi ürünlerinden oluşur. Bu benim favori kombinasyonumdur! Bana ve cildime inanılmaz bir görünüm ve tüm gün süren muhteşem bir ruh hali verir.

Khách hàng nói về Dia BeautyDia Beauty Cosmetics ürünlerine ilk görüşte âşık oldum! Benim kişisel favorim Kalıcı Gençlik 24-Saat Dut Özü Yüz Kremi. Hem dokusuna hem de gözle görülür, kadifemsi cilt etkisine aşığım.

 

Khách hàng nói về Dia BeautyMakyajımı temizlemek benim için hep sorun oldu. Maskaranın sildikten sonra bıraktığı kara iz beni çileden çıkarır. DiaVita sağ olsun bu problemin mükemmel çözümünü buldum… Kivili Misel Temizleme Suyu! Bu ürün son derece hızlı işe yarıyor ve cildim için en uygun olan ürün. Sadece yarım top pamukla yüzümün tamamındaki makyajı silebiliyorum – süper etkileyici. Üstelik bu ürünün cildime yatıştırıcı ve kuruluk ya da soyulma olmadan temizlik hissi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir