Varicoset incelemesi 2018: Varis giderici bacak kremi

Varicoset

Varicoset, bacak için geliştirilmiş nebati özler ve trokserutin içeren tedavi edici bir ilaçtır. Bu ilaç kılcal damarlarda kan dolaşımını düzenler, damar içi pıhtılaşmasını giderir, cildin beslenmesini ve şekil almasını sağlar ve ağrı, aşırı yorgunluk ve dermatolojik tahriş hislerini azaltır. Varicoset, evde yapılan diğer varis kremleri gibi haricen uygulanır. Cilt tarafından hızlı emilir ve ciltte yağ izi bırakmaz. Üretici firma, ürünün niteliğini kalite sertifikasıyla teyit etmektedir.

Varicoset’un fiyatı nedir ve nereden satın alınır?

Ben bu varis giderici bacak kremini ilk kez internette gördüm. Sonra pek çok eczaneye sordum ama hiçbiri satmıyordu. Dolayısıyla internet mağazasından satın almam gerekti. Fiyatı biraz yüksek ama sonunda ödediğim paraya değdi! Vücut geliştirme üzerine çalışıyorum onun için aşırı bacak yorgunluğu ve damarların yıldız benzeri yapı oluşturması çok sık karşılaştığım bir durum. Varicoset, ilk belirtilerle mücadele etmekte, tükenmişliği gidermekte ve yeni damar problemlerinin oluşmasını engellemekte gerçekten iyi iş çıkartıyor. Parasına cimri davranmayan herkese bu ilacı almalarını tavsiye ederim.

varicoset

Varicoset kreminin özellikleri

Uzun yürüyüş sonrası bacaklarda oluşan baskıyı muhtemelen herkes bilir. Kramp, spazm, farklı ayak ağrıları… Bunların hepsi varis oluşumunun tahrikiyle ortaya çıkar. Bu hastalık, uzuvlara besin ve oksijen sağlayan damarların işlevlerindeki bozuklukla ilgilidir. Belli bir noktaya geldiğinde fonksiyon bozukluğu olan damarların işlevi tamamen durur ve güçsüzleşen duvarlarında pıhtı birikmeye başlar (yıllar içerisinde oluşan birikimle); kan basıncı altında damarlar sarkar ve düğümler oluşur. Bu tür düğümler hayati tehlikeye sebep olur ve tıkalı damarların açılması sadece cerrah tarafından anjiyo operasyonu ile gerçekleştirilir.

Bu nedenden ötürü varis oluşumuna karşı son derece dikkatli olunması lazımdır. Şifalı otlardan oluşan Varicoset gibi doğal tabanlı kremler, kalıcı ve düzeltici etkileri nedeniyle daha uygundur. Ne var ki bu kremler ileri derecede varislerin tedavisinde kullanılamaz.

Varis önleyici bacak kreminin zengin ve nebati bileşenleri 7 aktif madde ve ayrıca doğal trokserutin içerir. Bunların hepsi damar cidarlarını ve damar çevresindeki dokuları güçlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Yapıyı korurken Varicoset kreminin bileşenleri kan dolaşımını normalleştirir ve böylece vücudun genelinde kan dolaşımını ve kalbin fonksiyonunu düzenlemiş olur. Üretici firma yapılan testler sonucunda Varicoset kreminin düzenli kullanımının damarlardaki basıncı normal değerlere getirdiğini teyit etmiştir.

Haricen görülen olumlu etki ise ciltteki hareketlenmedir. Cilt yüzeyinde kılcal damarların oluşturduğu kırmızı ağ görüntüsü birkaç kullanım sonrasında geçmeye başlar, varis görünümüz azalır. Cilt turgor basıncını geri kazanır ve kaslarla damaları yeniden destekleyebilir.

Esneklik sağlamanın ötesinde Varicoset kremi varise karşı mücadele ederken ciltteki tahriş, sivilce ve başlangıç selülit belirtileri gibi küçük kusurları da giderir. Bacakların cilt dokusunu daha düzgün ve çekici hale getirir.

Üretici firma kremin evde kullanılabildiğini ve iş seyahati veya tatile giderken kolaylıkla taşınabildiğini ifade ediyor. Bu krem en basit ve kolay yoldan bacaklarınızla ilgilenir. Diğer herhangi bir krem gibi uygulanır, yıkanmasına gerek yoktur, cilde hızla nüfuz eder, giysiler üzerinde iz bırakmaz, yapışkanlık hissi vermez.

Ayrıca Varicoset şifalı preparat terapisine kolaylıkla uyum sağlar. Örneğin, varis önlemekte maksimum etkili tedbir olarak.

Varicoset kreminin özellikleri

Varis kreminin bileşenleri

Ana aktif ve işleyen Varicoset bileşenleri:

 • Trokserutin (flavanoid): Bu tıbbi ilaç damar hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Trokserutin, anti-inflamatuar, damar koruyucu ve şişlik önleyici etkiye sahiptir. Sıhhatli hale getirir ve güçlendirir;
 • Damar duvarlarını ve cilt yüzeyini tedavi eder;
 • Atkestanesi ekstraktı (çekirdek): Damarları sıhhatli hale getirme etkisine sahip aeskin maddesini içerir. Varicoset’in bileşenlerinden biri olarak şişlikleri, ağrı hissini ve gerginliği azaltır. Yüksek tansiyon tedavisinde işe yarar ve diğer tıbbi bileşenlerin etkilerini tamamlar;
 • Ginkgo Biloba (Japon eriği) ekstraktı: Tamir edici, sıhhatli hale getirici, anti-flamatuar ve dokular ile damarlarda şişik giderici etkilere sahip pek çok mikro ve makro öğeler, alkaloids, flavanoid içerir;
 • Hamamelis (yaprak) ekstraktı: Tanenler içerir, frigofrik (serinletici) etkisi vardır ve iltihaplanma sürecine karşı flavanoid içerir. Hamamelis kılcal damar çatlamasını azaltır, damarların güçlenmesine destek olur;
 • Ayçiçeği ve mısır yağları: Yumuşatma etkisine sahiptirler;
 • Üre: Bacak kremi Varicoset, diğer sağlıklı bileşenlerin nüfuz edebilmesini iyileştirir. cildi nemlendirir;
 • Mentol: Ferahlatıcı etki verir, hoş bir koku ile rahatlama sağlar.

Varicoset bu aktif bileşenlere ilave olarak ayrıca gliserin, dimetikon, metil laktat ve koku verici maddeler içerir.

Varicoset Varis kreminin bileşenleri

Varicoset nasıl kullanılır ve sonuçları

Harici kullanılan bir preparat olarak bu bacak kremi belli bir prosedür hazırlığı gerektirmez. Temel gereklilik kremin uygulanacağı alanın temiz tutulmasıdır, yani ayak ve bacaklar kuru ve temiz olmalıdır.

Varis tedavi ilacı Varicoset’in kullanım koşulları aşağıdaki prosedürde yer aldığı şekilde tarif edilmiştir:

 • Kremi, uzvu alttan yukarı doğru masaj yaparak uygulayın. Örneğin, bacağa uygulanacaksa ayaktan başlayarak kasığa doğru uygulanmalıdır. Kremin uygulandığı alanı en az bir dakika örtmeyin.
 • Varicoset kremi varise karşı günde en fazla 3 kez kullanılabilir. Ürün, haricen ve dahilen kullanılan diğer önleyici ve tedavi edici unsurları tamamlayıcı niteliktedir.

Hastalığın semptomlarında rahatlama neredeyse anında oluşur ancak ciltte oluşan yıldız benzeri şekillerin (veya varisin oluşturduğu diğer şekiller) tedavisi birkaç hafta sürer.

Varicoset nasıl kullanılır ve sonuçları

 

Varicoset kremi hakkında yorumlar

Günümüzde ilaç pazarında bacaklar için sayısız preparat mevcuttur ve ne yazık ki bu ürünlerin bazıları sahtedir. Çok ucuza satılan ve güven telkin etmeyen yerlerden alınan bu ürünler, olası olumlu değerlendirmelere rağmen paranızı sokağa atmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Alınan ürünün ambalajı üzerinde içindekiler kısmını çok dikkatle inceleyiniz ve üreticinin sertifikasını sormaktan çekinmeyiniz. Varicoset hakkında her geçen gün daha fazla olumlu yorum gelmektedir; kullanıcılar ürünü zengin nebati bileşenleri, hoş kokusu ve tedavi edici özellikleri nedeniyle övmektedirler.

Füsun, 45 yaşında

Varicoset kremi hakkında yorumlar

Bacağımın birinden damarların alınması için zaten ameliyat olmuştum. Varisi kendi haline bırakmamak gerektiğini şimdi çok iyi biliyorum. Bu nedenle ameliyatımı yapan operatörün tavsiyesini dinliyorum ve varis önleyici krem ve merhemler kullanıyorum. Kullandıklarım arasında özellikle Varicoset öne çıkıyor çünkü cilde çok iyi nüfuz ediyor, bacak cildinin (ve ayağın) durumunu gözle görülür şekilde iyileştiriyor; ayrıca yazın onun serinletici mentol etkisi olmadan ve bu arada varisin beni etkilemesine izin vermeden, ne yapardım bilmiyorum.

Çocukluk, 51 yaşında

Sürekli ağrıyan bacaklarıma çare olması için Varicoset kremini kızım bana aldı. Yaklaşık bir aydır, günde ikişer kez (sabahları ve akşamları) kullanıyorum. Kremin tedavi edici bir etkisi var ve daha da önemlisi sağlığına kötü bir etkisi yok, cildinde tahriş veya kızarıklıklar oluşmuyor. Kremi kullanmaya başladıktan sonra bacaklarımda baskının ve gerginliğin azaldığını fark ettim. Geçmişte oluşan trombin artık beni rahatsız etmiyor. Bütün bunların yanı sıra kremin bir kutusu epey uzun süre yetiyor. Her yaştaki insana öneririm.

Elmas, 26 yaşında

17 yaşında kalçalarımda kırmızı yıldız işaretleri oluşmaya başladı ama ben önceleri bunları pek önemsemedim ta ki bu yıldızlar büyüyüp iyice belli olana kadar (belli mor ağlar oluştu). Doktorlar bunları kesip alabileceklerini veya birbirlerine yapıştırabileceklerini söylüyorlar ama ben bu kadar radikal bir karar almaya hazır değilim. Bu ağların daha da yayılmasını engellemek ve kan dolaşımını sağlayan damarları güçlendirmek için en fazla tavsiye edilen yöntemlerden birine başvurdum ve bu yöntem de Varicoset idi. Söyleyebileceğim çok fazla şey yok. Ama cildim gerçekten sıkılaştı, yumuşak ve pürüzsüz bir hal aldı. Ayrıca kremin kokusu da hoşuma gidiyor; uygulaması kolay, cilde hemen nüfuz ediyor.

One Comment on “Varicoset incelemesi 2018: Varis giderici bacak kremi”

 1. Beni de tebrik edebilirsiniz, bir haftada varislerden kurtuldum! Şok oldum açıkçası. :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir