Vejin jel penisinizi 1 ay içerisinde 3-4 cm büyütebilir

Vejin jel

Vejin jel kremi penisinizin boyutunu büyütebilecek en etkili çaredir. 30 günlük düzenli kullanım sonunda çok etkileyici sonuçlar elde edeceğiniz garantidir. Kremi cinsel ilişkiye girmeden önce her gün bir kez uygulayın ve kan dolaşımındaki artış sayesinde sertleşmenizin daha da güçlendiğini ve haz seviyesinin iki kat arttığını görün!

 • İlk sonuçlar 2 haftalık kullanım sonrası görülür!
 • Sertleşmenin kuvveti artar ve seks süresi uzar.
 • Erkeklik bağışıklık sistemi güçlenir.
 • Testosteron üretimi normalleşir.
 • Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan penis boyu 3-4 cm artar.
 • 1. Hafta: Katılımcılar duyarlılık artışı ve daha fazla sertleşme bildirmişlerdir.
 • 2. Hafta: Katılımcılar cinsel ilişki süresinin en az iki kat arttığını bildirmişlerdir. Bu etki cinsel organ bölgesine doğru kan dolaşımının artması ile sağlanır ve ayrıca 30 yaş erkeklerin %80’ininde görülen toksin birikiminin temizlenmesini tahrik eder.
 • 3. Hafta: Katılımcılar penis boyunda1-3 cm artış bildirmişlerdir. Krem, damarlardaki kan dolaşımını düzene sokar, penis dokusunda yer alan kasların esnekliğini ve gücünü artırır.
 • 4. Hafta: Katılımcılar 1 ay içerisinde penis boyutunda 3-4 cm büyüme bildirmişlerdir. Katılımcıların %97’si bu sonucu elde etmiştir.
 • Doğal içerik: Vejin jel sadece, araştırmalarla sağlıklı olduğu teyit edilmiş doğal ürünler içerir.
 • İktidarsızlığın engellenmesi: Vejin jel, cinsel organa faydalı çeşitli vitaminler ve mikro öğeler taşıyarak erkeklik sağlığını iyileştirir.
 • Libidonu iki kar artır: Vejin jel kreminin 3-4 uygulaması sonrasında enerji artışı ve seks için istek çoğalması yaşanır.
 • İdeal kayganlaştırıcı: Alınan hazzın çoğalması için Vejin jel kremi cinsel ilişkinin hemen öncesinde uygulanabilir. Bu krem tamamen sağlıklıdır ve birleşmesi iyileştirir.
 • Şu andaki İNDİRİM! Vejin jel kremi şu an %50 indirimle satılmaktadır.
 • Tüp içeriği: 50 ml.
 • Raf ömrü: açılmadan 24 ay; açıldıktan sonra 12 ay.

Vejin jelin etkisi Rusya, Almanya ve İsveç’te gerçekleştirilen deneylerle ve ayrıca bu kremi kullanan erkeklerin objektif değerlendirmeleri ile kanıtlanmıştır. Ürün içeriği yağlar, nebati özütler ve doğal biyolojik maddelerden oluştuğu ve yapay hiçbir madde içermediği için vücut açısından tamamen güvenlidir.

Vejin jel nasıl işe yarıyor?

Vejin jel

Pek çok kişi bir krem yardımıyla penis boyunun uzatılmasının gerçekçi olmadığını savunur. Hâlbuki Vejin jel kremi kan dolaşımını artıran adale güçlendirici maddelerin özgün karşımı sayesinde gerçekten işe yarar.

Rus ve Alman uzmanlar yıllar boyu cerrahi müdahaleye ihtiyaç bırakmayacak yöntem üzerinde çalışmışlardır.

Kremin nasıl işe yaradığı prensibinin arkasındaki mantığı anlamak için penisin nasıl çalıştığını anlamak gerekir.

Erkek cinsel organı gözenekli ve süngerimsi maddelerden oluşur. Bu yumuşak dokular istemli veya istemsiz kan dolaşımı nedeniyle boyutlarını değiştirirler. Erkek tahrik olduğunda gözenekli yumuşak doku kan ile dolarak boyutunu 3-8 kat arasında büyütür. Penisin boyunun büyümesi için sertleşme esnasında cinsel organa güçlü kan akışının oluşması lazımdır. Vejin jel kremi bunu gerçekleştirir ve aynı zamanda mikro boyutta oksijen dolaşımını da çoğaltarak sinir uçlarının hassasiyetini yükseltir.

Sonuç olarak 1 ay içerisinde penisinizi 3-4 cm büyütebilirsiniz (nihai sonuç vücut özelliklerinize bağlıdır).

Araştırma Sonuçları

Vejin jel, klinik deneylerin sonuçlarının açıklanmasını takiben 2018 yılında 11 ülkede satışa sunulmuştur. Ürün araştırması Rusya, Almanya ve İsveç’te her bir laboratuvarda 100’den fazla gönüllü katılımcı ile gerçekleştirilmiştir. Testler 30 günlük bir dönem içermiştir. Katılımcılar sertleşme olmaksızın 7,5 ila 9,5 cm arasında değişen penis uzunlukları bildirmişlerdir.

Etki ne kadar devam eder?

Vejin jel

Vejin jel ile ilgili en çok sorulan sorulardan bir tanesi etkisinin ne kadar devam ettiğidir. Uzmanlar bir aylık kürün tamamlanmasından sonra etkisinin en az 6 ay, normalde bir yıl sürdüğünü belirtmekteler. Fakat haftalarca cinsel ilişkiye girilmemesi durumunda etki daha hızlı yok olur çünkü ana kas zayıflar ve gözenekli süngerimsi doku yeterli miktarda kan alamaz.

Penisi Büyütmekte Faydalı Maddeler

 1. Azgın teke otu özütü: Kan dolaşımını düzenler, damarları güçlendirir ve esneklik sağlar.
 2. Devedikeni özütü. Cinsel arzuyu çoğaltan ve cinsel birleşme süresini uzatan vücudun testosteron üretimini artırır.
 3. Elastin: Yumuşak doku hücrelerinin yeniden canlanmasını sağlayarak süngerimsi yapının esnekliğini artırır.
 4. Afyon çiçeği: Cinsel organa vitamin, mineraller ve amino asitler sağlayarak cinsel fonksiyon bozukluğunu önler.
 5. Nebati bazlı amino asitler ve proteinler: Cinsel organın kas yapısını güçlendirerek penisin büyümesine imkan oluşturmak üzere daha hareketli ve esnek olmalarını sağlar.

Krem nasıl kullanılır?

Dikkat lütfen! Kremin etkisi hemen görülmez. Arzulanan sonucun alınması için 4 haftalık kürün tamamlanması şarttır. Bazı durumlarda uygulanan kürün uzatılması gerekebilir de.

Vejin jelin kullanımı kolaydır ve ambalaj üzerinde nasıl kullanılacağı yazar. Krem, penise uygulanmalı ve ovalanarak cilde yedirilmelidir. Bu uygulama her gün en az bir kez yapılmalıdır.

Orijinal Vejin jel nereden satın alınır?

Vejin jele olan yoğun ilgi nedeniyle piyasada düşük fiyata satılan sahte ürünler. Ürünün en düşük fiyatı resmi sitede yer almaktadır. Vejin jel adı altında bu fiyattan daha düşüğüne satış yapan sitelerdeki ürün orijinal değildir.Ayrıca sınırlı üretim nedeniyle ürün eczanelerde de satılmamaktadır.

Gerçek Vejin jel sadece harici uygulanan krem-jel formatındadır. İnternette Titan damlası veya yoğun merhemi bulabilirsiniz fakat bunlar orijinal ürün değildir. Vejin jel firması sadece güzel kokan ve krem-jel formatında üretim yapmaktadır.

Uzman Görüşleri

Vejin jel firması doktorların görüşünü almak amacıyla 10 farklı kliniğe ürün örneği göndermiştir. Uzmanlar düzenli kullanım sonunda arzu edilen sonucun elde edileceğinden emin olduklarını belirtmekte ve kremin içeriğindeki maddelerin kalitesini onaylamaktalar.

Vejin jel Tüketici Yorumları

Vejin jel kullananların çoğunluğu daha fazla seks yaptıklarını, partnerlerinin daha fazla zevk aldığını ve libidolarının arttığını söylüyorlar. Ortalama penis büyümesi 1,5-3 cm gerçekleşmiştir ve bu da ürünün kalitesini göstermektedir.

Mustafa , 32 yaşında

Sertleşme sorunu yaşadığım için kan dolaşımını düzenlemesi için Vejin jel sipariş ettim. Krem oldukça kullanışlı çıktı ve 2 ay boyunca kullandım. Kullanmaya başladıktan bir hafta sonra sertleşme problem geçti. Seks hayatımı iyileştirdiği için bu sonuçtan memnun kaldım. Karımla yaşadığımız sorunlar yok oldu. Kremin bu kadar faydalı olacağını ummuyordum ama birinci ayın sonunda penisim 1,5 cm büyüdü. Bunun ardından kremi bir ay daha kullandım ve şimdi penisim, inik haldeyken 11,8 cm oldu. Daha önce sadece 9,8 cm’ydi. Ben bu üründen çok memnunum.

Nail , 49 yaşında

Penisimin küçük oluşunu bilim bileli sorun etmişimdir. Birlikte olduğum kadınları hiç tatmin edemiyordum. Bir forum sayfasında Vejin jel sayesinde gururumu kazanabileceğimi okudum! O tarihte her şeyi paylaşabildiğim bir kız arkadaşım vardı ve denemeye karar verdik. Sadece 3-4 gün içerisinde seks hayatımızda iyileşme başladı. Sanırım sebebi kullandığım kremdi. Günde 3-4 kez penisime bu kremi sürüyordum çünkü bana bir kez sürmek yetmiyordu. Mükemmel bir krem, kokusuz ve yapışmıyor. Hatta seks öncesi kayganlık sağlaması için de kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra penisim 0,4 cm büyüdü. Elde ettiğim sonuç anında ortaya çıkmadı ama yavaş yavaş ilerliyorum!

Sertaç , 36 yaşında

Uzun süredir Vejin jelin reklamlarını görüyordum ama uydurma bir şey diye pek itibar etmiyordum. Fakat sevgili eşim doğum günümde bana bir paket hediye edince gerçekten çok şaşırdım. Bana sertleşmemin yeterli olmadığını söyledi. Sinirlenmek yerine karımı dinlemeye ve bu ürünü denemeye karar verdim. Karım sadece bir hafta içerisinde penisimde büyüme hissettiğini söyledi. Anlattığına göre cinsel birleşmemiz de normalden daha iyi oluyormuş. İnik haldeyken penisim hala aynı boyda ama sertleşmeyi çok daha kuvvetli yaşıyorum. Beklemeyin, siz de kullanın!

Penisinize 3-4 cm eklemenin ağrısız yolu!

Vejin jel

Vejin jel erkekler arasında birkaç yıldır çok bilinen bir üründür. Bu jelin vücudun üreme sistemi üzerinde faydalı etkileri vardır. Penisin gözenek dokusunun 2-3 kat daha fazla kanla dolmasını sağlayarak idrar sistemini dengeler, ağrılı ve rahatsız edici hisleri giderir. Kan dolaşımını iyileştirerek cinsel organın kas sistemini güçlendirir. Dolayısıyla Vejin jelin bir aylık düzenli kullanımı sonucunda cinsel organ 3-4 cm büyüyebilir!

One Comment on “Vejin jel penisinizi 1 ay içerisinde 3-4 cm büyütebilir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir